KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtepi me 2 hektar toke ne Rahovec

Rahovec
180,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje shtepi ne Rahovec

Shtepia ka 2 hektar toke shtepia eshte 2(dy) katshe dhe ka 40 ari vreshta
Kati i pare ka 2 dhoma banjo koridor
Kati i dyte ka 4 dhoma banjo koridor

Çmimi 180. 000 euro

Na kontaktoni:
045 584 719
045 584 613

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Rahovec
  • Kodi Postar 21000
  • Në afërsi me: Rahovec

Detajet

Përditësuar më April 28, 2019 at 6:11 pm

  • Çmimi: 180,000€
  • Sipërfaqja: 200 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 2 m2
  • Dhoma: 6
  • Banjo: 2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200,000€

Shtepi ne lagjen Qendresa Prishtinë

Lagjja Qendresa, Çagllavicë

Shtëpi

777

5 years më parë

200,000€

Shtëpi

777

5 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

158,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 312

Shtëpi

777

5 years më parë

158,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 312

Shtëpi

777

5 years më parë

225,000€

m2: 500

Shtëpi

777

4 years më parë

225,000€

m2: 500

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »