KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHES SHTEPI LUKSOZE NE HYRJE TE HAJVALISE

Hajvalia
258,000€

Përshkrimi

SHES SHTEPINE NE HYRJE TE HAJVALISE
*230m2 me 5.1 Ari toke
-AJO KA; *2 sallona, *4 dhoma gjumi, *kuzhine LUKSOZE “IMPERIAL” nga CIAO-BERTO, *lavenderi dhe shpajz, *2 banjo, *garazh per 2 vetura , *shupe/depo per mjete pune,*verande si dhe skare luksoze ”WEBER”, *hapsire sportive me tabele ping-pongu, *bunar me hidrofor.

CMIMI – 258000 euro
*METROBIOS nr kontaktues; 044 760 020 / 045 584 613

  • Adresa: Hajvalia
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më December 1, 2023 at 1:45 pm

  • Çmimi: 258,000€
  • Sipërfaqja: 230 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

SRE
SRE

Enquire about this property

Similar Properties

200,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 245

Shtëpi

777

4 years më parë

200,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 245

Shtëpi

777

4 years më parë

830€

m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë

830€

m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 250

Shtëpi

777

3 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 250

Shtëpi

777

3 years më parë

200,000€

m2: 177

Shtëpi

777

5 years më parë

200,000€

m2: 177

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »