KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Super oferte ,banesa ne Mat ,Prishtinë

Bregu i Diellit, Prishtina
650€

Përshkrimi

Shitet banesa e bukur ne lagjen Mat-Bregu i diellit, perballe banesave te bardha, kompleksi ,,Rrezja”

Renditja;

90m2
Sallon dhe kuzhine
2 dhoma gjumi
2 banjo
1 ballkon
Kati i 9te, ndertesa ka  edhe nje kat dhe kulmin.Ashensoret funksional,hyrja me mirembajtje,kamera te sigurise. Etj

Çmimi mjaft I volitshem

650 eur / m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Mati

Detajet

Përditësuar më May 22, 2019 at 9:17 am

  • Çmimi: 650€
  • Sipërfaqja: 90 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

680€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

4 years më parë

680€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

4 years më parë

370€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Banesë

777

4 years më parë

370€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Banesë

777

4 years më parë

490€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

4 years më parë

490€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

4 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

1 year më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »