KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Toke ne shitje ,zona ekonomike Prishtine-Shkabaj

Shkabaj
7,000€

Përshkrimi

Shiten 40 ari truall ne zonen ekonomike Prishtine -Shkabaj,me rruge dhe infrastrukturë te parapare.Mund te pranojme pjeserisht ndrrim ndonje banese.

Çmimi 7000 eur / per nje Ari

045 584 613

+383 44 760 020

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Shkabaj
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Zona ekonomike

Detajet

Përditësuar më August 13, 2019 at 1:26 pm

  • Çmimi: 7,000€
  • Sipërfaqja e tokës: 40 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,500€

m2: 4616

Tokë

777

2 years më parë

2,500€

m2: 4616

Tokë

777

2 years më parë

200,000€

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë

200,000€

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë

255,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 3000

Tokë

Sab

3 years më parë

255,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 3000

Tokë

Sab

3 years më parë

Tokë

Hana

3 years më parë

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »