KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Urgjent shitet banesa në lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
55,000€

Përshkrimi

Banesa prej 83 m2 ,ne lagjen e spitalit, ne afersi te rruges A,afer eulex,ne katin 6 ,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon 2 banjo,korridor.Objekti eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te perfundoje deri ne janar 2020.

Çmimi oferte

55000 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më June 14, 2019 at 10:14 pm

  • Çmimi: 55,000€
  • Sipërfaqja: 83 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

77,800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

2 years më parë

77,800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

2 years më parë

450€

DE RADA

Kompleksi Qafa, Rruga UÇK,48/9 Kati 3 nr 9, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

ajshehadri

2 years më parë

450€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

2 years më parë

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

7 months më parë

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

7 months më parë

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

2 years më parë

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »