KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Vilat Twin ne GREEN COAST RESORT AND RESIDENCES,Vlore

Vlorë, Albania
342,911€

Përshkrimi

   OFERTË

GREEN COAST RESORT AND RESIDENCES

Vilat Twin janë të pozicionuara në qendër të Green Coast, në breza të ndryshëm të tij. Pozicioni i tyre siguron gjithë intimitetin e nevojshëm që ju të ndiheni si në shtëpi. Kjo tipologji vile shijon mrekullisht pamjen magjike të lindjes së diellit përtej malit dhe perëndimit në detin Jon.

Oferta e mëposhtme lidhet ngushtë me karakteristikat e kësaj njësie:

 • Vendndodhje e favorshme në resort;
 • Panoramë e mrekullueshme e detit dhe e malit;
 • Akses i shpejtë për në plazh, shëtitore dhe njësitë e shërbimit.

 

 • Të dhënat për Vilën

 

 

Të dhënat Vila 134/1  
Sipërfaqe ndërtimi 146 m2
Sipërfaqe toke 310 m2
Verandë 4 m2
Poste parkimi të hapura 2
Numri i kateve 2
 

 

Përbërja e Vilës Twin

                                                Dhomë gatimi /ndenjeje    1
Dhome gjumi                        2
Tualet                                    2
Ballkon                                  1
Çmimi Standard 342,911
Pagesa me nënshkrim kontrate
Financim Mundësi financimi: Deri në 70% të çmimit  me norma preferenciale interesi deri në 30 vite, me dhe pa kolateral.

 

 

 

 • Statusi Aktual i Vilës Twin

 

Vila Twin Nr.134/1 i përket Fazës së __ të ndërtimit, e cila ka përfunduar/përfundon në vitin ______

https://greencoast.al/Virtual-Tour/

 • Adresa: Vlorë, Albania
 • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më September 22, 2020 at 10:42 pm

 • Çmimi: 342,911€
 • Sipërfaqja: 152 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji: Villë
 • Statusi: Në shitje

Video

360° Virtual Tour

https://greencoast.al/Virtual-Tour/

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 100

Villë

777

1 year më parë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 100

Villë

777

1 year më parë

47,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Villë

777

2 years më parë

47,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Villë

777

2 years më parë

59,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105

Villë

777

1 year më parë

59,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105

Villë

777

1 year më parë

176,756€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Villë

777

4 years më parë

176,756€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Villë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »