KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Villa ne Batllave me leje ndertimi

Batllavë
4€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;
Villa afër Liqenit të Batllaves

Ville shumë afër Liqenit me të gjithë infrastrukturen e nevojshme, të mobiluar dhe të gatshme për banim!

2 ari dhe me 100 m2 banim, me super pamje
Ka leje ndertimi dhe përkthimi mund të bëhet menjehere.

Çmimi me marrveshje
+383 43 860002
+383 45 584613
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Batllavë
  • Në afërsi me: Liqeni

Detajet

Përditësuar më December 28, 2022 at 11:18 pm

  • Çmimi: 4€
  • Sipërfaqja: 100 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 2 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Lloji: Villë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

59,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105

Villë

777

2 years më parë

59,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105

Villë

777

2 years më parë

47,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Villë

777

3 years më parë

47,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 108

Villë

777

3 years më parë

342,911€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 152

Villë

777

4 years më parë

342,911€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 152

Villë

777

4 years më parë

176,756€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Villë

777

4 years më parë

176,756€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Villë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »