KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal dhe banese me qera Emshir.

Emshir, Prishtina
1,200€

Përshkrimi

Metrobios shpall me qera (Banes+Lokal+Podrum+Garazhd) komplet

Banesa ka 89m2
Kati pare
2 dhoma gjumi
1 sallon kuzhin
2 ballkona

Lokali ka 36m2

Podrumi ka 146m2

Garazha 2

I pershfatshem per furra dhe mishtore
Posedon oxhak, kanalizim dhe hyrje ndaras.

Çmimi 1200 euro

Na kontaktoni:
045 584 613
045 584 719

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Emshir, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Kalabria

Detajet

Përditësuar më April 7, 2019 at 1:57 pm

  • Çmimi: 1,200€
  • Sipërfaqja: 271 m2
  • Lloji: Objekt
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,100€

m2: 400

Objekt

777

2 years më parë

1,100€

m2: 400

Objekt

777

2 years më parë

400€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 160

Objekt

777

4 years më parë

400€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 160

Objekt

777

4 years më parë

470,000€

m2: 1000

Objekt

777

4 years më parë

470,000€

m2: 1000

Objekt

777

4 years më parë

5,000€

Objekt me qera ne Prishtine

Bregu i Diellit, Pristina

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

1 year më parë

5,000€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 500

Objekt

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »