KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banes me qera

11€

Përshkrimi

METROBIOS SHPK PRISHTINA shpall me qera banesë në Prishtinë, në lagjen e Muhaxherëve

🏠 Banesa është ndërtim i ri, me një dhomë gjumi, sallon, kuzhin dhe ballkon.
👉Kati i 4-te.
Lifti, rryma 24h funksionale.

💰📌Super çmim!🔥🔥

✍️📞Për detaje kontaktoni në numrat

+383 45 584 719

045 584 719
045 584 613

✉metrobios@hotmail.com

METROBIOS

Adresa

  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më March 18, 2021 at 8:47 pm

  • Çmimi: 11€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,020€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 years më parë

1,020€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 years më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70.17

Banesë

777

5 years më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70.17

Banesë

777

5 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 81

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 81

Banesë

777

4 years më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë

350€

Dhoma: 3Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »