KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne kompleksin Eliza,Fushë Kosovë

Fushë Kosovë
1€

Përshkrimi

Në kompleksin Eliza ,Fushë Kosovë
-/-Banesa ne shitje, kati 1 me kthim nga lindja,dhe pamje ne parkun e gjerë.
64 m2,
1 dhome gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor.
-/-Banesa me 2 dhoma  gjumi,89m2

-/-Banesa me 3 dhoma gjumi, 117m2
Na kontaktoni

045 584 613

045 584 719

+38344760020

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Eliza

Detajet

Përditësuar më December 1, 2019 at 8:45 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 64 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

550€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

550€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

53,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

5 years më parë

53,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

5 years më parë

51,900€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

3 years më parë

51,900€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »