KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shëngjin te rëra e hedhur ,banesa në shitje.

Shëngjin, Albania
52,000€

Përshkrimi

Bëni për vete detin,duke u bërë pronar i njëres nga apartamentet tona.
Per ju ne shitje Dy banesa te ,,Rëra e hedhur ,,Shëngjin. Afër plazhit vetëm 60-70 m.
Jane te mobiluara dhe te gatshme për banim, me fletë pronësie,me siperfaqe 77.14 m2.
Njëra në katin e 3-të kurse tjetra në katin e 5-të.
Rënditja
2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor.
Çmimi 52000 eur per nje banese.
Kontakt:
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com
0037744760020 viber,WhatsApp

  • Adresa: Shëngjin, Albania
  • Kodi Postar 4503
  • Në afërsi me: Rëra e hedhur
  • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më July 14, 2020 at 10:12 pm

  • Çmimi: 52,000€
  • Sipërfaqja: 77 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Video

360° Virtual Tour

https://youtu.be/8qtDVwIHG3k

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

500€

m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

500€

m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

530€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57.52

Banesë

777

4 years më parë

530€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57.52

Banesë

777

4 years më parë

795€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 94

Banesë

777

3 years më parë

795€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 94

Banesë

777

3 years më parë

800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

3 years më parë

800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »