KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

Marigona Residence, Preoc, Pristina District
2,200€

Përshkrimi

Shtepija ka siperfaqe 316 m2 dhe ka kete renditje:
Podrumi dy dhoma, sallon dhe kuzhine
Kati i siperm nje dhome, sallon, kuzhine dhe trepezaria
Kati i dyte tri dhoma te gjumit dhe dy banjo, ku njera prej dhomave e ka banjon e saj dhe dhoma e lavanderise.
2.200 Euro mujore.
3 muaj duhet depozit, dhe minimumi 1 vjet kontrat. shtepija ka edhe podrumin e cila ka hyrjen edhe jashte edhe brenda. Ne podrum apo katin e poshtem ka kuzhine sallon banjo dhome
Kontaktoni
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Marigona Residence, Preoc, Pristina District
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Marigona Residence

Detajet

Përditësuar më August 8, 2020 at 9:07 am

  • Çmimi: 2,200€
  • Dhoma: 3
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 245

Shtëpi

777

4 years më parë

200,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 245

Shtëpi

777

4 years më parë

600€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 409

Shtëpi

777

5 years më parë

600€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 409

Shtëpi

777

5 years më parë

180,000€

Dhoma: 6

Shtëpi

777

4 years më parë

180,000€

Dhoma: 6

Shtëpi

777

4 years më parë

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 380

Shtëpi

777

6 years më parë

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 380

Shtëpi

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »