KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet shtepija 420m2 ne Matiqan rruges per zllatar afer Pristina High Schoolâ

Matiqan rruges per zllatar afer Pristina High Schoolâ
230,000€

Përshkrimi

Shitet shtepija 420m2 ne Matiqan rruges per zllatar afer Pristina High Schoolâ

Shtepija ka kete perberje:
Podrumi Garazh per 2 vetura vendi i bohlerit i maqinave nedi per kalldaj si dhe 2 dhoma.

Kati i 1-re:
Sallon me kuzhine, 3 dhoma te gjumit, 2 banjo.
Kati i 2-te:
Sallon me kuzhine 3 dhoma te gjumit 2 banjo.

Çmimi 230.000€ mund te behet edhe nderrim me banesa ose lokal mirepo cmimi i nderrimit eshte 250.000€
Jane 5.25 ari.
Tel / “Viber”: +383 49 550 126

  • Adresa: Matiqan rruges per zllatar afer Pristina High Schoolâ
  • Në afërsi me: Pristina High Schoolâ

Detajet

Përditësuar më March 19, 2019 at 10:08 am

  • Çmimi: 230,000€
  • Sipërfaqja: 420 m2
  • Dhoma: 6
  • Banjo: 4
  • Garazha: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

295,000€

m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë

295,000€

m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

55,000€

m2: 150

Shtëpi

777

5 years më parë

250,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 320

Shtëpi

777

5 years më parë

250,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 320

Shtëpi

777

5 years më parë

630,000€

Shitet shtëpia në Mat ,Prishtina

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

m2: 450

Shtëpi

777

5 years më parë

630,000€

m2: 450

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »