KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohet shtepia me qera ne Prishtine,e pershtatshme edhe per nderkombetaret

Arberi, Prishtina
1,200€

Përshkrimi

Metrobios shpall shtepi luksoze me qera:

E pershtatshme per nderkombetaret.

Shtepia gjendet ne lagjen Arberia ne Prishtine 5,5 ari toke 259.67 m2 banim Shtepia eshte 2 kate dhe me nen kulm. Kati i pare : 1sallon me kuzhine , 1 banjo , 1 dhome , 1 banjo dhe 1 terrace.

Kati i dyte : 3 dhoma, 1 korridor, 1 banjo, dhe nje terac 1 shpajz mbrapa shtepie.

Jane dy shtepi pothuajse te njejta ,qe te dyja e kane

Cmimin 1200 eur ne muaj.

Vetem me kontrate mbi 3 vjeqare. Na kontaktoni:

045 584 613 ; 045 584 719

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

 • Adresa: Arberi, Prishtina
 • Qyteti: Prishtinë
 • Komuna: Prishtine
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më March 19, 2018 at 12:20 am

 • Çmimi: 1,200€
 • Sipërfaqja: 260 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 5500 m2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

180,000€

Dhoma: 5

Shtëpi

777

4 years më parë

180,000€

Dhoma: 5

Shtëpi

777

4 years më parë

137,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

6 years më parë

137,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 100

Shtëpi

777

6 years më parë

220,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 162

Shtëpi

777

6 years më parë

220,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 162

Shtëpi

777

6 years më parë

230,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 275

Shtëpi

777

1 year më parë

230,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 275

Shtëpi

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »