KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal ne shitje lagja Bregu i diellit,

Bregu i Diellit, Pristina
1,900€

Përshkrimi

Lokal ne shitje lagja Bregu i diellit,
Ka pozite te mire dhe infrastrukturë te plote,perkthim I menjehershem,
Me 83 m2 ,
Çmimi 1900 eur /m2
Kontakt
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Banesat e bardha
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 25, 2021 at 3:00 pm

  • Çmimi: 1,900€
  • Sipërfaqja: 84 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

9€

Lokal me qera ne Prishtine

Prishtina, Pristina District

m2: 800

Lokal

777

4 years më parë

m2: 800

Lokal

777

4 years më parë

870€

m2: 75

Lokal

777

3 years më parë

870€

m2: 75

Lokal

777

3 years më parë

106,000€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

Sab

4 years më parë

106,000€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

Sab

4 years më parë

1,500€

m2: 92

Lokal

777

12 months më parë

1,500€

m2: 92

Lokal

777

12 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »