KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi ne Dragodan ,Prishtinë

Arberi, Pristina
350,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;
Shtëpi në lagjen Arberia ( ish Dragodan),ka mbi 400 m2
Dhe lokal mbi 75 m2,ne toke prej 3.4 ari.
Çmimi 365000 eur
Kontakt ;
045 584613
+38343860002

 • Adresa: Arberi, Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më December 1, 2023 at 4:14 pm

 • Çmimi: 350,000€
 • Sipërfaqja: 480 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 3 m2
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

199,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

777

6 years më parë

199,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 230

Shtëpi

777

6 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

4 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

4 years më parë

1,590€

Dhoma: 13Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

1,590€

Dhoma: 13Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

295,000€

m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë

295,000€

m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »