KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Ne shitje Shtëpi në lagjen “Avenue 23”,Prishtinë

Çagllavicë
30€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje
Shtëpi në lagjen “Avenue 23” Prishtinë mbrapa lagjes “Qëndresa”. Shtëpia është e ndërtuar me cilësi të lartë dhe ndodhet në një lagje që ofron kushte shumë të mira për banim.
Çmimi:Sipas Marrëveshjes
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati Bodrum:
3 hapësira
Kati Përdhesë:
⭕️Sallon me kuzhinë
⭕️Dhomë të fjetjes
⭕️1 Banjo
Kati 1-rë:
⭕️3 Dhoma të fjetjes
⭕️Zyre
⭕️2 Banjo
⭕️3 Ballkona
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Çagllavicë
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Swiss village
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 28, 2021 at 8:53 pm

 • Çmimi: 30€
 • Sipërfaqja: 325 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 3.5 m2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

4 years më parë

700€

Dhoma: 9Banjo: 3m2: 524

Shtëpi

777

4 years më parë

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

125,000€

m2: 180

Shtëpi

777

3 years më parë

125,000€

m2: 180

Shtëpi

777

3 years më parë

371,000€

Dhoma: 12Banjo: 3m2: 450

Shtëpi

777

5 years më parë

371,000€

Dhoma: 12Banjo: 3m2: 450

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »