KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Okazion banese ne Durres Golem

Golem, Albania
40,000€

Përshkrimi

Apartament ne Golem, perball kompleksi Eurocoli prane kompleksit Vienna, cmimi ishte 49.000 € behet 40.000  €

📌 Zona: Golem ✅
📌 Pallat i ri ✅
📌 50 metra larg nga deti ✅
📌 Parking i dedikuar ne kompleks ✅
📌 Kompleks me administrator ✅
📌 67 m2 me certifikate dhe hipoteke te rregullt✅
📌 7 m2 eshte ballkoni me nje pamje relaksuese tek pishat✅
📌 Zona eshte totalisht me pisha✅
📌 Shtepia eshte dhene me qera gjate gjithe vitit pasi jetojne banore gjate gjithe kohes ✅
📌 Siguri, Komoditet, Qetesi ne te gjithe zonen✅
📌 Resortet me te medha ne Shqiperi jane 100 metra larg nga Shtepia si Premium, Grand Blue Fafa etj ✅
📌 Shtepia eshte totalisht e mobiluar, e lyer dhe elektroshtepiaket jane te gjitha te 2020✅
📌 Hipotek e rregullt ✅
📌 2 kondicioner te montuar ne 2019 ✅

Nr tel ose WhatsApp  +355699653555 ose

+355676048702

 • Adresa: Golem, Albania
 • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më May 25, 2021 at 7:11 am

 • Çmimi: 40,000€
 • Sipërfaqja: 67 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 67 m2
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 2012
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

360° Virtual Tour

https://maps.app.goo.gl/ZWXw9vQp6qxyqbQA6

Shikimet

Kontakto

Donalda
Donalda

Enquire about this property

Similar Properties

695€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86.5

Banesë

777

5 years më parë

695€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86.5

Banesë

777

5 years më parë

92,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 83

Banesë

777

4 years më parë

92,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 83

Banesë

777

4 years më parë

350€

Banesë

777

4 years më parë

350€

Banesë

777

4 years më parë

79,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë

79,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »