KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtëpia ne shitje në Kodrën e Trimave,

Kodra e Trimave, Pristina
149,000€

Përshkrimi

Metrobios shpall;
Shtëpia ne shitje 266m2, në 3.75 ari truall, perballe Stacionit te Policise në Kodrën e Trimave,400 metra nga rruga kryesore.Eshte mes 2 rrugeve lidhese nga rruga kryesore Vllezerit Fazliu dhe nga rruga e herticve.Shtëpia është ndërtim i ri e rregulluar bukur si për nga ambienti i mbrendshëm ashtu edhe nga jashtë, oborri me gjelbrim, rrugica etj. Shtëpia përbëhet prej podrumit garazhdes per veture dhe 2 kate banim. – Përdhesa: podrum, garazha – Kati i parë: sallon, kuzhine, trepezari, dhoma gjumi, ballkona, banjo. – Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, shpajzi, ballkona, banjo. Shtëpia ka dokumentacion të rregullt perkthimi behet menjeherë te noteri.
Çmimi 149000 eur
Kontakt
045 584 613
045 584 719
003 77 44 760020 viber,whatsapp
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Kodra e Trimave, Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Kodra e Trimave
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 11, 2021 at 9:05 pm

 • Çmimi: 149,000€
 • Sipërfaqja: 270 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 3 m2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

195,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 216

Shtëpi

777

5 years më parë

195,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 216

Shtëpi

777

5 years më parë

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 500

Shtëpi

777

2 years më parë

Dhoma: 7Banjo: 4m2: 500

Shtëpi

777

2 years më parë

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

3 years më parë

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

3 years më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »