KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHTËPI – 3 SISTEME TË NGROHJES QËNDRORE – KLIMË.

Prishtina
165€

Përshkrimi

Shtëpia është dy katëshe me dy hyrje, 2.4 ari oborr dhe posedon :
– 2 Sallona ;
– 1 Kuzhinë ;
– 3 Dhoma gjumi ;
– 2 Banjo ;
– 2 Terasa ;
– 1 Verandë ;
-1bodrum;
Shtëpia ka tri sisteme të ngrohjes qëndrore me :
– Pelet ;
– Rrymë elektrike ;
– Gaz (plin).
Shtëpia është e klimatizuar.
Shtëpia shitet e mobiluar dhe me të gjitha pajisjet shtëpiake ( Kamina, klima, frigorifer, friz, shporet elektrik,aspirator, enëlarëse, lavatriqe,akuarium ,etj.).
Shtëpia është në emrin tim personal me të gjitha dokumentet (fleta poseduese, kopja e planit, tatimi në pronë).
Shtëpia nuk është në hipotekë.
Shtëpia ka shumë afër shkollën fillore, furrën e bukës, marketet e ndryshme, barnatoret… 35-100 metra.
Medresen e Mesme “Alauddin” dhe xhamitë 450-650 metra.
Komunën dhe tregun afër 1km.
Shtëpia është në zonën e legalizuar për ndërtim të lartë nga Komuna e Prishtinës.
Pres blerës serioz. Për çdo informatë kontakto pronarin e shtëpisë në: +383 45 587 000(+viber)..

  • Adresa: Prishtina
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më December 2, 2018 at 3:02 pm

  • Çmimi: 165€
  • Sipërfaqja: 180 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 234 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

360° Virtual Tour

42°40'35.7"N 21°09'48.2"E

Shikimet

Kontakto

PRONARI
PRONARI

Enquire about this property

Similar Properties

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

5 years më parë

149,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 280

Shtëpi

777

5 years më parë

400€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 160

Shtëpi

777

5 years më parë

400€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 160

Shtëpi

777

5 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 260

Shtëpi

777

3 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 260

Shtëpi

777

3 years më parë

285,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 220

Shtëpi

777

5 years më parë

285,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 220

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »