KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten banesat me nga 68,90 m2 në katin e 1 dhe 2 ,Në Ulcinj në plazhin e madh VIP

Ulqin, Montenegro
1,200€

Përshkrimi

Shitet banesa 68,90 m2 në katin e 1 dhe 2 ,Në Ulcinj në plazhin e madh VIP
Banesa Posedon
Sallon
Dy dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Për me shumë informata kontaktoni
045 584 613
045 584 719
0037744760020
metrobios@hotmail.com
Banesat janë në ndërtim e sipër !!

  • Adresa: Ulqin, Montenegro
  • Kodi Postar 85360
  • Në afërsi me: Plazhi i Madh
  • Shteti: Montenegro

Detajet

Përditësuar më August 12, 2020 at 9:16 pm

  • Çmimi: 1,200€
  • Sipërfaqja: 69 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

34,500€

Banesa në shitje lagjja Mat,Prishtinë

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

34,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

5 years më parë

52,000€

Dhoma: 2

Banesë

777

4 years më parë

52,000€

Dhoma: 2

Banesë

777

4 years më parë

370€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 139

Banesë

777

6 years më parë

370€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 139

Banesë

777

6 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 114

Banesë

777

5 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 114

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »