KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtinë
88,500€

Përshkrimi

Shitet banesa ne Prishtine,njera anë perdhese/tjetra  ane kati i pare, te banesat e kuqe Breg i diellit ndertim i vjeter.
Ka 86 m2 netto ,depo dhe garazhe.
2 dhoma gjumi
2 banjo
Korridor
Ballkon
Sallon,kuzhinë,

Çmimi 88500 euro

045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 7, 2018 at 8:59 pm

  • Çmimi: 88,500€
  • Sipërfaqja: 86 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

97,000€

Shitet banesa ne rr B

Rruga B. Prishtine

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

Labi

5 years më parë

97,000€

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

5 years më parë

22,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

1 year më parë

22,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

1 year më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

3 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84.95

Banesë

777

4 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84.95

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »