KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë në qendër të Prishtinës

Luan Haradinaj, Prishtinë
165,000€

Përshkrimi

Banesë në shitje në qender të Prishtinës. Sallon me kuzhinë dhe trepezari me ballkon të madh në anen perëndimore. Në lindje: Tri dhoma gjumi me dy banjo komplete të veçanta dhe koridore personale. Podrum i ndare komplet. Komplet e mobiluar. Kati i VI me ashensor lidhur mirembajtja me pastrimin e shkallave Ndërtimi i ri nga Ndermarrja Banesore e ndertuar para lufte e perfunduar ne 2004 Siperfaqja 91.2 eshte Neto plus aty hyn bodrumi qe eshte i ndare dhe me dere personale diku me siperfaqe 6m2 lartesi 4metra.

  • Adresa: Luan Haradinaj, Prishtinë
  • Qyteti: Prishtinë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 13, 2018 at 3:23 pm

  • Çmimi: 165,000€
  • Sipërfaqja: 91 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

5 years më parë

56,700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 105

Banesë

777

6 years më parë

56,700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 105

Banesë

777

6 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

5 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »