KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtëpi moderne në Shitje,Prishtinë

Çagllavicë
288,000€

Përshkrimi

Shtëpi luksoze dhe ne lokacion te mire , në shitje,mobiluar.

Qyteti:Prishtine Lokacioni:Veternik

•Siperfaqja:380m2, në 4.5ari truall.

• Podrum + 2 kate

• Kuzhine:1

• Tryezari 1

• Dhoma dite:

1 e madhe

Dhoma gjumi:(1 suite+ banjo brenda),

+ 3 dhoma gjumi te tjera gjithsejt 4

•Banjo:3

• Garazha

• Depo e ushqimit:1

Terasa:2 te medhaja

Ngrohje qendrore

Kopshti:Përpara dhe pas

Rezervar uji

Internet

Kamin

TV kabllovik

Telefoni fiks

Parking

Klimatizim

Çmimi: 288.000 komplet me mobilje përpos pikturave.

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Çagllavicë
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Bau market

Detajet

Përditësuar më December 27, 2018 at 11:00 pm

 • Çmimi: 288,000€
 • Sipërfaqja: 388 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 4.5 m2
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 2012
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

 • podrum :
 • grill:

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

180,000€

Dhoma: 5

Shtëpi

777

4 years më parë

180,000€

Dhoma: 5

Shtëpi

777

4 years më parë

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë

450,000€

Dhoma: 8Banjo: 4m2: 400

Shtëpi

777

6 years më parë

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

4 years më parë

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 350

Shtëpi

777

4 years më parë

200,000€

m2: 177

Shtëpi

777

5 years më parë

200,000€

m2: 177

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »